HEMEN ARAYIN

Neredeyse herkesin bir veya birden fazla sosyal ağa bağlantısı olduğu gerçeği üzerine rakamlardan söz etmiyoruz bile... Markalar, şirketler, kurum ve kuruluşlar, hatta devlet otoriteleri bile bu ağların içindeki yerlerini çoktan aldılar.

  • Haberler, indirimler, yenilikler, fırsatlar, iş başvuruları, öneri ve incelemeler, sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanlar... Artık gündemin kaynağı Sosyal Medya! Yakın gelecekte belki çok daha fazlası...
  • Sosyal medya sayesinde, bir marka ile ilgili kulaktan dolma bilgilere eskiden olduğu gibi güvenmek zorunda değilsiniz. Markanın müşterilerinin olumlu ve olumsuz görüşlerini takip edebiliyor, hatta markanın müşterisine yaklaşımıyla ilgili fikir bile edinebiliyorsunuz. Sosyal Medya, klasik medyanın kaynağı olmaktan çıkarak başlı başına bir medya unsuru haline geldi.
  • Üstelik bu baş döndüren dünyaya katılmak çok ama çok kolay...
Sosyal Medyanın etkin kullanımında en önemli etkenlerden biri de hedef kitlenin doğru ve planlı şekilde belirlenmesidir. Öncelikle hedef kitlenizdeki kişilerin ortak özelliklerini belirlemeli, bu özelliklere göre bir plan oluşturmalısınız. Bu özelliklere göre belirleyeceğiniz potansiyel ilgililerinizin sizi fark etmesini sağlayacak özgün içerikler üretmelisiniz. Bu süreçlerde daima hızlı şekilde iletişim kurmaya hazır olmalısınız.
Sosyal ağların çok yaygın olarak kullanılması, bu alanların devasa birer pazara dönüşmesini sağladı. Özellikle sunmuş olduğu nokta atışı hedefleme stratejileri sayesinde. Örneğin 30-40 yaş arası kadınlara hitap eden bir cilt kremini, sadece Ankara'da ikamet eden hedef kitleye göstermek istediğinizi varsayalım. Sosyal Medya ile bu ürünü sadece bu kriterlere göre filtrelenmiş bir kitleye sunabilirsiniz. Reklamınız 20 yaşında araba modeli inceleyen bir erkeğe gösterilmeyeceği için Sosyal Medya Reklamları için ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde kullanırsınız. Doğru ve planlı bir çalışma ile Sosyal Medya kullanılarak yapılacak reklamlar çok kısa zamanda, çok büyük kitlelere ulaşmanızı, ve mevcut potansiyelinizi %100 arttırmanızı sağlayacaktır.
Dilerseniz Lider Medya olarak bu sürecin tamamını üstleniyoruz. Öncelikli olarak sizin hedef ve beklentilerinize göre bir bütçe planı yaparak çalışmalarımıza başlıyoruz. Sosyal Platformlarda açılacak tüm hesapların reklam planlaması ve yönetimini üstleniyor, bu reklamların içerikleriyle birlikte tasarımlarını hazırlayarak filtrelenmiş kitlenizle buluşmasını sağlıyoruz. Reklamlarınız için ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde kullanabilmek adına, yaptığımız tüm çalışmaların dönüşümlerini memnun edici sonuçlar alıncaya kadar takip ediyoruz.
Dilerseniz Sosyal Medya ve Web ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşın. Zaman bekleme değil harekete geçme zamanı...

Lider Medya'yı Takip Edin

Hadi bize katılın... Sizi de aramızda görmekten onur duyarız.

İletişim Bilgilerimiz