Dünyaya 360° Bakıyoruz

360° dünyasının sunduğu baş döndürücü yenilikleri, yazılım ve prodüksiyon tecrübemizle birleştirdiğimiz ilk gün, bu büyük dijital dönüşümün "Lider Markası" olmak hedefiyle yola çıkmıştık. Bugün adımıza yakışır biçimde bir çok yeniliğin Lideri olmanın gururunu yaşıyoruz.

360° Prodüksiyonu Yazılımla Birleştirdik!

Türkiye ve Dünya'da faaliyet gösteren birçok önemli markanın Dijitalleşme dönüşümlerinde ihtiyaç duyduğu 360 derece Prodüksiyon & Yazılım entegrasyonu çözümlerinin Lideri olduk.

Dünyanın ilk 360° Arama Motoru

Dünyaca ünlü mutfak ürünleri markası Franke için hazırladığımız 360° Digishowroomda, ürünleri “Arama Motoru” ile bulan bir yazılım geliştirdik. Geliştirdiğimiz bu özel yazılımı 360° Digishowrooma entegre ederek Dünya’da bir ilki gerçekleştirdik.

Sanal Gerçekliğin Atomlarına İndik

Atomik düzeyde hijyene ihtiyaç duyan bir Kordon Kanı ve Doku Merkezi için hazırladığımız dijital geziye entegre ettiğimiz etkileşimler sayesinde, merkezin "Gerçeğine en yakın haliyle" dijital olarak gezilebilmesini sağladık.

360° Derece Sınav Yaptık

Pandemi nedeniyle eğitimleri neredeyse durma noktasına gelmiş bir demir çelik fabrikasında, iş güvenliği uzmanları işbirliğiyle hazırladığımız, 360° Derece Sınav ile eğitimler durmadı ve fırınlar sönmedi. Dünyadaki örnekleriyle yarışacak bu kaliteli çalışmayı Türkiye'de ilk defa biz gerçekleştirdik.

Az Çoktur!

Müşterimizin yakalayacağı başarı ve hedeflerle mutluyuz. Daha çok müşteri değil, daha çok başarı odağıyla çalışıyoruz. İşimizi seviyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak anlamadan yola çıkmıyoruz. İletişim bizim için çok değerli. "Müşterimize sunabileceğimiz hizmetin kapsamını, karşılıklı olarak belirlemek" bizim için olmazsa olmaz.

Sıradan Yazılım Stüdyolarından çok farklı bir ruhumuz olduğunu farkındayız ve bu fark için buradayız. Sizin için ne yapabiliriz?

Lider Medya İletişim